DVTK U15 csapat

Stáb

1974.10.05 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
  születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1998.06.27 születési dátum
HUN0 útlevél
kapusedző
1995.01.01 születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
Utánpótlás koordinátor