Simple Liga 7. forduló

DVTK - FTC-Telekom 0-3 (0-2)

Miskolc, DVTK Stadion, 323 néző. Játékvezető: Somogyi Sára (Gavalla-Kulcsár Judit, Nagy Petra)
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Sandu, Bradić, Kongouli - Vachter, Vig, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor
FTC-Telekom: Bednar - Brandon, Mosdóczi, Nagy V., Ivanusa, Cameron, Fenyvesi, Róth, Pusztai, Zlidnis, Vágó. Vezetőedző: Dörnyei Balázs

Csere: Nagy F. helyett Oláh A. a 46., Kongouli helyett Voila a 67., Cameron helyett Czellér a 71., Pusztai helyett Nagy V. a 71., Brandon helyett Papp L. a 81., Vágó helyett Siklér a 87. percben.
Sárga lap: Sandu az 59., Vig a 76., Zlidnis a 84. percben.
Gólszerző: Fenyvesi (0-1) a 14., Pusztai (0-2) a 27., Ivanusa (0-3) a 89. percben.

Vezetőedzői értékelés:

Fórizs Sándor: Gratulálok a Ferencvárosnak! A mai napon jobb volt az FTC. Két hét szünet következik a bajnokságban, ennek az időnek elégnek kell lennie, hogy megfelelően felkészüljünk az MTK játékából. Köszönjük a szurkolóinknak, hogy a cudar idő és a késői időpont ellenére ismét szép számban kilátogattak a mérkőzésünkre és végigszurkolták a 90 percet!