Beharangozó 2020. január 25., szombat

DVTK FUX - DSZC-Eötvös DSE 3:0

A Női Röplabda NB I Liga 13. fordulójában a DSZC-Eötvös DSE gárdáját fogadta a DVTK FUX, és remek játékkal, ellenfelének esélyt sem adva 3:0 arányban diadalmaskodott a debreceni együttes felett.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz, 13. forduló

DVTK FUX - DSZC-Eötvös DSE 3:0 (14, 14, 21)

Miskolc, Generali Aréna 250 néző. Játékvezető: Villás Tibor Richárd, Rácz Gábor.
DVTK: Sitku, Topor, Kiss E., Donaghy, Kovács, Szajkó. Csere: Dömsödi (liberó), Egri, Kundrák, Sitkey, Leidgeb, Bertók (liberó). Szakmai igazgató: Toma Sándor.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.

Toma Sándor: - Örülök a győzelemnek. Próbáltam mindenkinek játéklehetőséget biztosítani, az első szett felétől folyamatosan cseréltem. A harmadik szett volt egy picit izgalmasabb, de úgy voltam vele, mindenki küzdjön meg az adott pontért, illetve szettért. A második játszmától a közönség is a lányok mellé állt, és kiszurkolta a győzelmet.

A DVTK FUX a következő bajnoki mérkőzését is hazai környezetben vívja február 1-én szombaton. A Gödöllő elleni összecsapás 18 óra 30 perckor kezdődik a Generali Arénában.